Deutsch

Online Demo

Lead Frontend Developer (remote)

Krakow

Ihre Aufgaben
  • Rozwój aplikacji Unatrix, a w szczególności nowej warstwy frontendu
  • Stosowanie dobrych praktyk związanych z developmentem kodu
  • Dbanie o jakość, tworzenie testów oraz przegląd kodu
  • Współpraca z Product Designerem oraz Backend Developerami
  • Odpowiedzialność za mentoring przyszłego członka zespołu (Junior lub Regular Frontend Developera)
  • Realny wpływ na końcowy wygląd produktu oraz wspólną pracę zespołową (aktywny udział w rektrospekcjach zespołowych)
Ihr Profil
  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku Senior Frontend Developera
  • Doświadczenie w testowaniu przygotowywanego kodu
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną konwersację oraz czytanie i przygotowywanie dokumentacji
  • Doświadczenie w pracy z dużymi projektami typu single-page application (SPA)
Nice to have
  • Znajomość GraphQL, Sass, webpack, Storybook, Jest, Docker
  • Znajomość tematyki usability
  • Doświadczenie z pracą w Scrumie
Wer wir sind

Cześć!

Jesteśmy zespołem, który rozwija własny produkt - Unatrix. Nasz rozbudowany produkt typu SaaS to specjalistyczne rozwiązanie ATS i CRM, kierowane do średniej wielkości firm konsultingowych z branży inżynieryjnej i technologicznej, wspierające menedżerów biznesowych oraz rekruterów na wszystkich etapach codziennych aktywności. Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Monachium, a biuro technologiczne w Krakowie (chociaż głównie pracujemy zdalnie).

Aktualnie pracujemy nad nową wersją produktu, w związku z czym powiększamy obecny, pięcioosobowy zespół składający się z: Product Ownera, Tech Leada, Backend Developera, DevOps Engineera oraz Product Designera. W niedalekiej przyszłości planujemy poszerzyć zespół developerski o kolejną osobę odpowiedzialną za warstwę frontendu, a także wzmocnić działy marketingu oraz sprzedaży w monachijskiej siedzibie firmy.

Cechuje nas autonomia w rozwoju produktu, jakim jest Unatrix, płaska struktura organizacyjna, a także praca w partnerskiej atmosferze w środowisku międzynarodowym. Na codzień pracujemy w oparciu o metodykę Scrum, korzystając z narzędzi takich jak GitLab CI/CD, Figma czy Notion. Korzystamy z technologii takich jak: TypeScript, React, Sass, Apollo GraphQL, webpack, Jest, Git, Docker, ESLint.

Jeśli chcesz wspólnie z nami współtworzyć produkt Unatrix, prześlij do nas swoje CV.
Cały proces rekrutacyjny odbywa się zdalnie i składa się z dwóch rozmów (w tym jednej technicznej).
Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami, a Ty jesteś na bieżąco informowany o swoich postępach w procesie.

Was wir bieten:
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia: 27 500 - 34 500 PLN netto + VAT (B2B)
  • Elastyczne godziny pracy (core hours: 9:00-15:00)
  • Pracę zdalną lub w naszym biurze jeśli jesteś z Krakowa
  • Długoterminowe zatrudnienie
  • Budżet szkoleniowy (konferencje, szkolenia, książki) - 3 000 PLN / rok
  • Solidny laptop oraz dodatkowy monitor i wszelkie niezbędne akcesoria do pracy
  • Doświadczony zespół współpracowników
  • Spotkania i wyjazdy firmowe